Celodenní nepřetržirá modlitba svatého růžence

04.10.2017 19:54

V sobotu 7. října v den svátku Panny Marie Růžencové, a zároveň o první sobotě v měsíci, proběhne v kostele v Oslavanech celodenní modlitba svatého růžence. V 8 hodin ráno mše svatá, po mši svaté litanie k Neposkvrněnému Srdci Panny Marie a zásvětná modlitba. Bude následovat celodenní modlitba růžence, veřící se budou střídat po půl hodinách, rozpis na celý den vzadu v kostele. V 18 hodin společné zakončení a čtení na pokračování z knihy Sestra Lucie hovoří o Fatimě.

Růžencové pobožnosti a čtení z knihy Sestra Lucie hovoří o Fatimě bývají po celý říjen v kostele v Oslavanech každý den v 18 hodin. Ve středu před mší svatou v pátek po mši svaté.

Kontakt

Římskokatolická farnost Oslavany Kostelní 1
Oslavany
664 12
P. Jaromír Gargoš, farář
tel.: 539 003 503
mobil: 728 141 945
E-mail: jaromir.gargos@seznam.cz
farnostoslavany@seznam.cz