Náboženství

Oslavany

1.-2. třída, pátek od 14:50 do 15:35, společenská místnost Katolického domu,Hlavní 21, Oslavany, učí paní katechetka Marie Štěpanovská.

3. třída, pátek od 14:50 do 15:25, učí pan farář Jaromír Gargoš, změna místa: Katolický dům, Hlavní 21.

4.-5. třída, pátek od 14:50 do 15:35, klubovna v Katolickém domě, Hlavní 21, Oslavany, učí paní katechetka Magdalena Holáňová.

6.-9. třída pátek od 16:45 (po mši svaté) do 17:30, klubovna v Katolickém domě, Hlavní 21, učí pan farář Jaromír Gargoš.

Výuka začne v pátek 6.10.2023.

Přihlášku můžete vyplnit v kostele a odevzdat v sakristii nebo emailem na adresu farnostoslavany@seznam.cz napat jméno, příjmení dítěte, datum narození, bysliště a telefon na jednoho z rodičů.

Náboženství ve farnosti Čučice vyučuje paní katechetka Jarmila Matoušková, učí se po domech.

Ve Zbýšově výuka neproběhne, děti se mohou přihlásit do Oslavan.

Rodiče mohou děti přihlašovat emailem - farnostoslavany@seznam.cz - napsat jméno, příjmení, datum narození,třídu a telefon na rodiče, nebo vytištěnou přihláškou, která je v kostele.